Telefon
İnstagram
WhatsApp

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

DOMETIC

DOMETIC

Dometic, dış mekan, ev ve profesyonel kullanım için pazar lideri ürünler yaratma konusunda uzun bir geçmişe sahip küresel bir şirkettir. Nerede olurlarsa olsunlar tüm müşterilerimizi dinler, ürünlerimizi ve çözümlerimizi geliştirmek için sürekli yeni fırsatlar keşfederiz. Dünya çapında yaklaşık 40.000 bayi ve tamir atölyesi ile nereye giderseniz gidin bizi bulabilirsiniz.

Tüm dünyaya eviniz demek kolay olmalı. Herhangi bir şeyden uzak olsanız bile, normalde medeniyet diyeceksiniz. Uzakta geçireceğiniz günlerin her yönü için olağanüstü tasarıma sahip akıllı ve güvenilir ürünler sunuyoruz. Yemek pişirmek, yiyecekleri taze tutmak, kişisel hijyen, hoş bir sıcaklığı korumak. Ve dahası. İyi yaşa - nerede, ne zaman olursa olsun.

Tasarımları ve işlevsellikleri için ödüller kazanmış yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Ancak müşterilerimizden kazandığımız güven en büyük başarımızdır. Teknolojinin asla insan deneyimlerinin önüne geçmemesi gerektiğine inanıyoruz. Ürünlerimiz daha fazlasını deneyimlemenizi sağlar.